Cummins Czech Republic s. r. o.
Cummins

Cummins Czech Republic s.r.o.
Obchodní 110
251 70 Čestlice

IČO: 27103374
DIČ: CZ27103374

Tel: (+420) 272 680 110

obchod@cummins.com


Cummins

Cummins Inc. je největším světovým výrobcem dieselových motorů v rozsahu 55hp-3500 hp. Hlavní uplatnění naleznou motory Cummins v automobilovém odvětví, průmyslových aplikacích jako jsou například stavební a zemní stroje, náhradních zdrojích elektrické energie.

Navíc je Cummins dodavatelem filtračních a akustických systémů, plynových motorů, komponentů motorů a elektronických systémů motorů. Společně zkvalitňujeme život lidí s pomocí energie Cummins.

Cummins Czech Republic s.r.o. je výhradním distributorem produktů Cummins pro Českou republiku a Slovensko. Cílem společnosti je všestranná podpora technologií a rozšíření aplikací dieselmotorů Cummins v nákladní, lodní a železniční dopravě, stavebních a zemědělských strojích, náhradních zdrojích elektrické energie a dalších aplikacích.

Firma věnuje maximální úsílí k uspokojení jak nových zákazníků, tak i zákazníků již používajících produkty Cummins a to formou přímých dodávek náhradních dílů, rychlého a kvalitního servisu, záručních a pozáručních oprav. Dále naše společnost nabízí a zajišt'uje kompletní podporu produktů Fleetguard, Cummins Power Generation, Valvoline.